Ividiyo
Imininingwane
| Inombolo Yento: | Ibhokisi le-DAZ |
| Usayizi Womkhiqizo: | 410x200x120mm |
| Umbala: | Isiliva |
| Umthamo: | 2500ml |
| Izinto: | Insimbi ene-powder coating isiqediwe |
| Isikhathi Sokukhipha: | 0.2-0.5s |
| Ibanga Lokukhipha | 1.5-3 intshi |
| Ukufakwa: | Ithebula Eliphezulu/Elifakwe Odongeni/Isitendi Esiphansi |
| Uhlobo lwephampu: | Ukulahla/Ukufutha/Ukufoma ngokuzithandela |
| Ukunikezwa Kukagesi 1: | Ugesi we-DC |
| Ukunikezwa Kukagesi 2: | Amabhethri Osayizi 4*C |
| Impilo Yebhethri Ebanzi: | >30,000 Imijikelezo |
| Isitifiketi | I-CE, i-RoHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi elinsundu; 2pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 45.5X25X18.5cm |
| I-NW/GW: | 2.80/3.15kgs |
| Uhlu lokupakisha | |
| umsabalalisi | 1 |
| Ikhebula le-USB | 1 |
| Ngesandla | 1 |
| Ibhande elisekelayo | 1 |
| Izikulufu zokufaka odongeni | 2 |

Imibuzo Evame Ukubuzwa
Q: Singakwazi yini uku-oda amasampula okuhlolwa ngaphambi kokufaka i-oda?
A: Impela, i-oda lesampula liyamukeleka kithi.
U: Iyiphi indlela yokukhokha oyamukelayo?
A: Amagama ajwayelekile: T/T kusengaphambili. Inani elikhulu: L/C lapho uyibona.
Imali encane njengezindleko zesampula: i-Paypal kanye ne-Western Union.
U: Uvame ukuthumela kanjani izimpahla? Futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukuletha?
A: Ngesampula kanye ne-oda elincane, nge-express, ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5. Nge-oda elikhulu, uma udinga ngokushesha, singathumela izimpahla ngendiza. Uma ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngomkhumbi, kuthathe cishe izinsuku ezingu-30-50, kuye ngokuthi uyaphi.
U: Ngingakwazi yini ukwenza ilogo yethu kumkhiqizo kanye nephakheji? Kufanele ngenze kanjani?
A: Sicela unikeze amafayela nezimfuneko ze-LOGO ezinesinqumo esiphezulu, sizokwenzela imidwebo ukuze uqinisekise. Ngemva kokuthola isiqinisekiso sakho, sizokwenzela amasampula angu-2-3 ukuze uqinisekise futhi.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.