Ividiyo
Imininingwane
| Inombolo Yento: | I-K9 Pro Plus ene-Wifi yi-Tuya App |
| Usayizi Womkhiqizo: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1200ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 2-10 cm |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Okulungisekayo |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi lombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi Lombala Lifaka: | Isitsha sokuwasha esingu-1x, ithreyi yokuwasha engu-1x, i-manual eyodwax, ikhebula le-USB elingu-1x, izikulufu zodonga ezingu-2x. |
| Usayizi Webhokisi Lombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Usayizi Webhokisi: | 49x495x36cm |
| I-NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Izinzuzo: | |
| * Shintsha Izilimi | * Isilinganiso Esilungisekayo |
| * Izinga Lomsindo Elilungisekayo | * Qopha idatha yokulinganisa izinga lokushisa |
| * Ukusetha Umthamo | * Uhlelo lokusebenza olulodwa lungalawula imisebenzi eminingi |

Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: lesi sitsha sokuhlanza izandla esingenakuthinta senzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi sinikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okuvumela ukuhlanza izandla ngokushesha nangokulula futhi kuqede ukungcola okuhlukahlukene, kufezwe inhlanzeko yezandla efanele.
Isitayela Esifakwe Odongeni: isihlikihli sensipho esifakwe odongeni sisebenza kahle ekugcineni indawo engaphandle kwekhawunta ingenazo izinto eziningi.
Ibhethri Lisebenza Futhi Lingashajwa: lesi sitsha sokukhipha insipho yotshwala sisebenza ngamabhethri, futhi sisebenza nge-adaptha. (Ayinawo ama-adaptha okushaja namabhethri)
I-Wifi iyatholakala: isekelwa yi-Tuya App ongayilanda kumaselula akho. Ngayo, ungalawula yonke imisebenzi, elula futhi elula.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.