Umthamo omkhulu: lesi sitsha sokuhlanza izandla esizenzakalelayo sinomthamo omkhulu we-1200 ml, esifanele ukusetshenziswa kwezinhlobo ezahlukene zoketshezi lokubulala amagciwane kanye nezihlanzi zezandla, ukusetshenziswa kwansuku zonke kanye nokusetshenziswa kobungcweti, silungele ikhaya, amahhotela, izibhedlela noma ezinye izindawo zomphakathi.
Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: umshini wokuhlanza izandla ongathintiwe wenzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi unikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kube lula ukuhlanza izandla futhi kuqedwe ukungcola okuhlukahlukene, kufezwe inhlanzeko yezandla efanele.


| Inombolo Yento: | I-K9 Pro Dual |
| Usayizi Womkhiqizo: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1200ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 2-10cm |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Okulungisekayo |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Iphakheji Embili ye-K9 Pro: | 1pc/ibhokisi lombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi elilodwa elinombala lifaka: i-dispenser eyi-1x, ithreyi yokuconsa eyi-1x, i-manual eyi-1x, ikhebula le-USB eli-1x, izikulufo zodonga ezi-2x. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Iphakheji ye-Tripod: | 1pc/ibhokisi elinsundu; 20pcs/ibhokisi |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.