Umthamo omkhulu: lesi sitsha sokuhlanza izandla esizenzakalelayo sinomthamo omkhulu we-1000 ml, esifanele ukusetshenziswa kwezinhlobo ezahlukene zoketshezi lokubulala amagciwane kanye nezihlanzi zezandla, ukusetshenziswa kwansuku zonke kanye nokusetshenziswa kobungcweti, silungele ikhaya, amahhotela, izibhedlela noma ezinye izindawo zomphakathi.
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.

| Inombolo Yento: | F1307 enesitendi sephansi |
| Usayizi Wesepha Yokukhipha Insipho: | 120x120x260 mm |
| Umbala Wokukhipha Insipho: | Okumhlophe |
| Amandla Okukhipha Insipho: | 1000ml |
| Izinto Zokukhipha Insipho: | Ipulasitiki Yobunjiniyela ye-ABS engu-100% eyi-Virgin |
| Ibhodlela Lokukhipha Insipho: | Ingagcwaliswa kabusha |
| Isisindo Somshini Wokukhipha Insipho: | 0.90kgs |
| Amandla Ngu: | Ibhethri Losayizi 4*C noma i-adaptha engu-110V/220V |
| Isitendi Sephansi: | Izinto Zethreyi: Insimbi ene-powder coating Izinto Zokumboza: I-Aluminium ene-powder coating Izinto Eziyisisekelo Zokuma: Insimbi ene-powder coating |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Sebenzisa Isilinganiso: | Iphampu Eliyi-1-Liquid: 1ml Isikhathi Ngasinye |
| Iphampu Yegwebu Eli-2: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Iphampu Yokutshiza Emithathu: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | Isethi eli-1/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 36X34X20cm |
| I-NW/GW: | 5.6/6.2kgs |
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.