Izici
Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: isihlikihli sensipho esizenzakalelayo esingenakuthinta senzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi sinikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kube lula ukuhlanza izandla futhi kuqedwe ukungcola okuhlukahlukene, kufezwe inhlanzeko yezandla efanele.
Ibhethri Elisetshenziswayo: lesi sitsha sokukhipha insipho yotshwala sisebenza ngamabhethri, futhi sisebenza nge-adaptha. (Ayinawo ama-adaptha okushaja namabhethri)
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.
Imininingwane
| Amapharamitha Obuchwepheshe | |
| Inombolo Yemodeli | F1407 |
| Ibhethri | Amabhethri angu-4 x C noma ikhebula le-USB |
| Izinto zokwakha | i-ABS+HDPE yezinga eliphezulu, ayibuyiswanga kabusha |
| Umbala | okumhlophe, eminye imibala ingenziwa ngezifiso |
| Ubukhulu | 121.7x131.5x302 mm |
| Umthamo | 2500 ml |
| Isisindo Somkhiqizo | 0.95kg |
| Ukupakisha | 1pc/ibhokisi langaphakathi; 10pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi | 81X33X36.5cm |
| Izinhlobo ze-nozzle | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ukubekwa | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
Kufaka:
Umsabalalisi x1
Ikhebula le-USB x1
Ngesandla x1
Ibhande elisekelayo x1
Izikulufo zokufaka odongeni x2
Amazwana: amabhethri kanye ne-adaptha yokushaja akufakiwe ephaketheni
Isicelo:
Isitsha sokuhlanza insipho esingenawo umshini we-Siweiyi sisetshenziswa kabanzi ekuhlanzeni izandla ekhaya, ehhovisi, ehhotela, ezitolo ezinkulu, esikoleni, esibhedlela, njll., sitholakala ngokusetshenziswa komuntu ngamunye kanye nomphakathi.
Insizakalo yekhasimende
1.Umbuzo wakho ohlobene nemikhiqizo noma intengo yethu uzophendulwa emahoreni angama-24.
2. Qhubeka wazisa amakhasimende ethu ngenqubo yokukhiqiza futhi usize ekuhleleni ukuhlolwa kwekhwalithi uma kudingeka.
3. Iwaranti yonyaka owodwa kanye nensizakalo yokukhokha ngemuva kokuthengisa efanelekile.
4. Ithimba lokuthengisa nonjiniyela abangochwepheshe ukuqinisekisa ulwazi oluhle lokuthenga.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.