Ividiyo
Imininingwane
| Inombolo Yento: | F1303 Insimbi Engagqwali |
| Usayizi Womkhiqizo: | 120x120x260 mm |
| Umbala: | Okumhlophe |
| Umthamo: | 1000ml |
| Izinto: | Insimbi engagqwali |
| Ibhodlela: | Ingagcwaliswa kabusha |
| Isisindo Somkhiqizo: | 1.25kgs |
| Amandla Ngu: | Ibhethri Losayizi 4*C noma i-adaptha engu-110V/220V |
| Ukufakwa: | Isitendi Esifakwe Odongeni/Esiphansi |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Isilinganiso sephampu: | Iphampu Eliyi-1-Liquid: 1ml Isikhathi Ngasinye |
| Iphampu Yegwebu Eli-2: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Iphampu Yokutshiza Emithathu: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi elinsundu; 15pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 65.5X41X29cm |
| I-NW/GW: | 19.50/20.50kgs |
Uhlu lokupakisha:
Umsabalalisi x1
Ikhebula le-USB x1
Ngesandla x1
Ibhande elisekelayo x1
Izikulufo zokufaka odongeni x2
Isicelo:
Isitsha sokuhlanza insipho esingenawo umshini we-Siweiyi sisetshenziswa kabanzi ekuhlanzeni izandla ekhaya, ehhovisi, ehhotela, ezitolo ezinkulu, esikoleni, esibhedlela, njll., sitholakala ngokusetshenziswa komuntu ngamunye kanye nomphakathi.
Imibuzo Evame Ukubuzwa
Q: Ingabe ikhwalithi iqinisekisiwe?
A: Sinesipiliyoni sokukhiqiza nokuthengisa esingaphezu kweminyaka eyi-10, futhi yonke imikhiqizo inewaranti yezinyanga eziyi-12.
Q: Singakwazi yini uku-oda amasampula okuhlolwa ngaphambi kokufaka i-oda?
A: Impela, i-oda lesampula liyamukeleka kithi.
U: Iyiphi indlela yokukhokha oyamukelayo?
A: Amagama ajwayelekile: T/T kusengaphambili. Inani elikhulu: L/C lapho uyibona.
Imali encane njengezindleko zesampula: i-Paypal kanye ne-Western Union.
U: Uvame ukuthumela kanjani izimpahla? Futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukuletha?
A: Ngesampula kanye ne-oda elincane, nge-express, ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5. Nge-oda elikhulu, uma udinga ngokushesha, singathumela izimpahla ngendiza. Uma ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngomkhumbi, kuthathe cishe izinsuku ezingu-30-50, kuye ngokuthi uyaphi.
U: Uyayamukela i-OEM ne-ODM?
A: Yebo, singakwazi ukwenza ngezifiso imikhiqizo, amalebula, iphakheji.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.