Ividiyo
Imininingwane
| Inombolo Yento: | I-DAZ08 |
| Usayizi Womkhiqizo: | 83X107X206mm |
| I-voltage: | I-DC 6V |
| Umthamo: | 320 ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 0~45mm |
| Izinto Eziyinhloko: | I-ABS |
| Ukufakwa: | Ideskithophu |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Amandla Ngu: | Amabhethri e-AA angu-4 (awafakiwe) |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi lombala; 48pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi Lombala: | 105X80X230mm |
| Usayizi Webhokisi: | 47.5X49X43cm |
| I-NW/GW: | 12.20/13.50kgs |
Imibuzo Evame Ukubuzwa
Q1: Umkhiqizo ushibhile, ingabe ikhwalithi iqinisekisiwe?
A1: Sinesipiliyoni sokukhiqiza nokuthengisa esingaphezu kweminyaka eyi-10, futhi yonke imikhiqizo inewaranti yezinyanga eziyi-12.
Umbuzo 2: Singa-oda amasampula kuphela ukuze ahlolwe ngaphambi kokufaka i-oda?
A2: Impela, i-oda lesampula liyamukeleka kithi.
Q3: Uvame ukuthumela kanjani izimpahla? Futhi kuthatha isikhathi esingakanani ukuletha?
A3: Ngesampula kanye ne-oda elincane, nge-express, ngokuvamile kuthatha izinsuku ezingu-3-5. Nge-oda elikhulu, uma udinga ngokushesha, singathumela izimpahla ngendiza. Uma ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngomkhumbi, zithathe cishe izinsuku ezingu-30-50, kuye ngokuthi uyaphi.
Q4: Uyayamukela i-OEM ne-ODM?
A4: Yebo, singakwazi ukwenza ngezifiso imikhiqizo, amalebula, iphakheji.
Q5: Iyini inqubo yoku-oda yemikhiqizo eyenziwe ngokwezifiso?
A5: Nikeza imininingwane yomkhiqizo noma izidingo ezithile -- ikhotheshini -- isiqinisekiso sekhotheshini -- idiphozithi yokukhokha -- isiqinisekiso sokudweba umkhiqizo -- ukwenza amathuluzi okubumba -- ukwenza isampula -- isiqinisekiso sesampula -- ukukhiqizwa ngobuningi -- ukulethwa -- ngemuva kwesevisi yokuthengisa
Umbuzo 6: Ingabe umkhiqizo unesitifiketi?
A6: Imikhiqizo eminingi engenziwanga ngokwezifiso iqinisekisiwe futhi inelungelo lobunikazi, futhi imikhiqizo eyenziwe ngokwezifiso ingasetshenziswa njengezitifiketi ngokuya ngezidingo zamakhasimende.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.