| Usayizi | 126.2*182.2*271.5mm |
| Izinto | Ipulasitiki ye-PP |
| Umbala | Okumhlophe |
| Umthamo | 1000ml |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi | Amabhethri e-AA/ 18650 kanye ne-USB kagesi |
| Faka | umsabalalisi x1 |
| Ikhebula le-USB x1 | |
| Ngesandla x1 | |
| Ibhande elisekelayo x1 | |
| Izikulufo zokufaka odongeni x2 | |
| Ithreyi yokuconsa x1 | |
| I-Funnel x1 | |
| Ithreyi yesembozo sangemuva x1 | |
| Ubuningi bebhokisi | 12 ama-pcs/ibhokisi |
| Usayizi wekhathoni oyi-Master | 57×44.5×33.5 CM |
| Isisindo | 12.2 kg/Ibhokisi |
| Amazwi | amabhethri kanye ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni |


Izici:
Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: insipho yokuhlanza izandla engenakuthinta yenzelwe i-sanitizer yezandla, ijeli noma utshwala, futhi inikeza umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okuvumela ukuhlanza izandla ngokushesha nangokulula futhi kuqede ukungcola okuhlukahlukene.
Ukubekwa okuningana: kungabekwa kudeskithophu futhi kufakwe odongeni noma ku-tripod, okulula ukusetshenziswa ezindaweni ezahlukene.
Ibhethri Lisebenza Futhi Lingashajwa: lesi sitsha sokukhipha insipho yotshwala sisebenza ngamabhethri angu-4 e-AA noma amabhethri angu-2 angu-18650, futhi singasebenza ngekhebula le-type-c. (Ayinawo ama-adaptha okushaja namabhethri)
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqalise i-dispenser, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.