Izici
Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: umshini wokuhlanza izandla ongathintiwe wenzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi unikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kube lula ukuhlanza izandla futhi kuqedwe ukungcola okuhlukahlukene, kufezwe inhlanzeko yezandla efanele.
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.
Imininingwane
| Inombolo Yento: | F1307 |
| Usayizi Womkhiqizo: | 120x120x260 mm |
| Umbala: | Okumhlophe |
| Umthamo: | 1000ml |
| Izinto: | Ipulasitiki Yobunjiniyela ye-ABS engu-100% eyi-Virgin |
| Ibhodlela: | Ingagcwaliswa kabusha |
| Isisindo Somkhiqizo: | 0.90kgs |
| Amandla Ngu: | Amabhethri angu-4 e-C Size noma i-adaptha engu-110V/220V * Amabhethri awafakiwe |
| Ukufakwa: | Isitendi Esifakwe Odongeni/Esiphansi |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Sebenzisa Isilinganiso: | Iphampu Eliyi-1-Liquid: 1ml Isikhathi Ngasinye |
| Iphampu Yegwebu Eli-2: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Iphampu Yokutshiza Emithathu: 0.8ml Isikhathi Ngasinye | |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi elinsundu; 15pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 65.5X41X29cm |
| I-NW/GW: | 13.80/14.50kgs |
Uhlu lokupakisha:
Umsabalalisi x1
Ikhebula le-USB x1
Ngesandla x1
Izikulufo zokufaka odongeni x2
Ibhande elisekelayo x 1
Amazwana: amabhethri ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni
Ukuqinisekisa ikhwalithi:
1. Yonke inqubo yokukhiqiza ihlolwa yithimba lethu le-QC
2. Ikhwalithi iqinisekiswa ngunjiniyela ochwepheshe
3. Izitifiketi ze-CE, FCC, ROHS zivunyiwe futhi zinamalungelo obunikazi aziphethe wona
Insizakalo yekhasimende
1. Umbuzo wakho ohlobene nemikhiqizo noma intengo yethu uzophendulwa emahoreni angama-24.
2. Qhubeka wazisa amakhasimende ethu ngenqubo yokukhiqiza futhi usize ekuhleleni ukuhlolwa kwekhwalithi uma kudingeka.
3. Iwaranti yonyaka owodwa kanye nensizakalo yokukhokha ngemuva kokuthengisa efanelekile.
4. Ithimba lokuthengisa nonjiniyela abangochwepheshe ukuqinisekisa ulwazi oluhle lokuthenga.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.