Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: umshini wokuhlanza izandla ongathintiwe wenzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi unikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kube lula ukuhlanza izandla futhi kufezwe ukuhlanzeka kwezandla okuhle kakhulu.
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.
| Inombolo Yento: | Ibhokisi le-DAZ elinesitendi saphansi |
| Usayizi Womkhiqizo: | 410x200x120mm |
| Umbala: | Isiliva |
| Umthamo: | 2500ml |
| Izinto: | Insimbi ene-powder coating isiqediwe |
| Isikhathi Sokukhipha: | 0.2-0.5s |
| Ibanga Lokukhipha | 1.5-3 intshi |
| Isitendi Sephansi: | Izinto Zethreyi: Insimbi ene-powder coating Izinto Zokumboza: I-Aluminium ene-powder coating Izinto Eziyisisekelo Zokuma: Insimbi ene-powder coating |
| Uhlobo lwephampu: | Ukulahla/Ukufutha/Ukufoma ngokuzithandela |
| Ukunikezwa Kukagesi 1: | Ugesi we-DC |
| Ukunikezwa Kukagesi 2: | Amabhethri Osayizi 4*C |
| Impilo Yebhethri Ebanzi: | >30,000 Imijikelezo |
| Isitifiketi | I-CE, i-RoHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | Isethi eli-1/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 47X36.5X39.5cm |
| I-NW/GW: | 9.5/10.35kgs |




Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.