I-Aerosol Dispenseriyithuluzi elingathuthukisa ikhwalithi yomoya wezindawo zokuhlala nezokusebenza, lihlanze umoya ngokuzenzakalelayo, futhi lengeze iphunga elimnandi. Lingasusa amaphunga ahlukahlukene emoyeni, futhi lingabulala amagciwane, futhi ligcine njalo iphunga lomoya wangaphakathi, elingelona ingozi emzimbeni womuntu. Izinongo zikhishwa ezitshalweni zemvelo. Amaphunga emvelo anomphumela oqabulayo noqabulayo. Lisetshenziselwa ukufafaza i-aerosol ukuze kwandiswe iphunga elimnandi lendlu yangasese, ihhotela, ihhovisi, igumbi lomhlangano, indlu yokugezela, njll.
| Inombolo Yento: | I-ADS01 |
| Usayizi Womkhiqizo: | 212x90x90 mm |
| Umbala: | Okumhlophe |
| Izinto: | PP |
| Isisindo Somkhiqizo: | 185g |
| Isikhathi Sokuphumula: | 5/15/30 imizuzu (ingalungiseka) |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi: | Amabhethri e-AA angu-2 (awafakiwe) |
| Isilinganiso: | 0.1ml |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu |
| Amandla e-Aerosol ahambisanayo: | 300ml |
| Usayizi we-Aerosol ohambisanayo (Ububanzi obuyi-H x Ububanzi): | Cishe 14 x 6.5cm |
| Isicelo: | indlu yokugezela yasekhaya, indlu yangasese yomphakathi, ihhotela, indawo yokudlela nokuningi |
| Iphakheji Ifakiwe :: | 1 x OkuzenzakalelayoI-Aerosol Dispenser(ibhethri kanye ne-aerosol akufakiwe) |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 24pcs/ibhokisi, ukupakisha okuphephile |
| Usayizi Webhokisi: | 50X38X22 cm |
| I-NW/GW: | 4.39/4.98 kg |
InkampaniInqubo ye-QC yabasabalalisi bensipho
1. Ukuhlolwa kwezinto zokusetshenziswa kanye nezingxenye ezisele, kudlula ngo-100%
2. Ukuhlolwa kwenqubo yokukhiqiza, kudlule ngo-100%
3. Ukuhlolwa kwemikhiqizo eqediwe, njengokunikezwa kwamandla, ukulinganiswa kwezinga lokushisa kanye nokulinganisa, umsebenzi wephampu, njll., ukudlula okungu-100%
I-Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ingumkhiqizi onolwazi otholakala eShenzhen, eShayina, enemishini yokukhiqiza ethuthukisiwe, ithimba le-R&D elinolwazi, ifektri ehlanganisa ama-㎡ angaphezu kuka-3000, ikakhulukazi sikhiqiza izihlinzeki zokuhlanza izandla ezahlukene.
Ama-dispenser ethu ensipho anezinhlelo zokusebenza ezahlukene, njengehhotela, ikhaya, ihhovisi, isikole, isitolo esikhulu, njll., ngokulinganisa izinga lokushisa noma ngaphandle kwalo, futhi angafakwa kudeskithophu, odongeni noma ku-tripod, futhi athole amalungelo obunikazi amaningi nezitifiketi ezifana ne-CE, RoHs, FCC.
Asigcini nje ngokuhlinzeka ngemikhiqizo, kodwa futhi sihlinzeka ngemiklamo enqamulelayo, ephelele neyomuntu ngamunye ngokwezidingo zamakhasimende. Sineqembu le-QC lochwepheshe futhi siyaqinisekisa ukuthi yonke imikhiqizo iyahlolwa ngokusekelwe ezimisweni ze-AQL ngaphambi kokuthunyelwa.
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.