Ividiyo
Imininingwane
| Inombolo Yento: | I-K9 Pro Plus |
| Usayizi Womkhiqizo: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1200ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 2-10cm |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Okulungisekayo |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi lombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi Lombala Lifaka: | Ikhebula le-Dispenser x1USB x1 Ngesandla x1 Ibhakede elisekelayo x1 Izikulufo zokufaka odongeni x2 Ithreyi yokuconsa x1 I-Funnel x1 Ithreyi yesembozo sangemuva x1 Ubuningi bebhokisi: 9 ama-pcs/ibhokisi Usayizi webhokisi elikhulu: 49x49x36 CM Isisindo: 11.6 kg/Ibhokisi Amazwana: amabhethri ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni |
| Usayizi Webhokisi Lombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Usayizi Webhokisi: | 49x495x36cm |
| I-NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Izici:
1. Ingafakwa kudeskithophu, odongeni, ku-tripod
2. Isekela izilimi ezingu-18
3. Imithombo yamandla: i-USB, amabhethri angu-4 AA noma amabhethri angu-2 angu-18650
4. Ilungelo lobunikazi elizimele, i-CE, i-ROHS, i-FCC ivunyiwe
5. Ama-nozzle amaningi: i-spray, i-drop, i-foam
7. I-OEM ne-ODM ziyatholakala


Insizakalo yekhasimende:
1.Umbuzo wakho ohlobene nemikhiqizo noma intengo yethu uzophendulwa emahoreni angama-24.
2. Qhubeka wazisa amakhasimende ethu ngenqubo yokukhiqiza futhi usize ekuhleleni ukuhlolwa kwekhwalithi uma kudingeka.
3. Iwaranti yonyaka owodwa kanye nensizakalo yokukhokha ngemuva kokuthengisa efanelekile.
4. Ithimba lokuthengisa nonjiniyela abangochwepheshe ukuqinisekisa ulwazi oluhle lokuthenga.
Ukuqinisekisa ikhwalithi:
1. Yonke inqubo yokukhiqiza ihlolwa yithimba lethu le-QC
2. Ikhwalithi iqinisekiswa ngunjiniyela ochwepheshe
3. Izitifiketi ze-CE, FCC, ROHS zivunyiwe futhi zinamalungelo obunikazi aziphethe wona
4. Iwaranti yonyaka owodwa
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.