Ividiyo
Izici:
Ukulinganisa izinga lokushisa elikude: ngenzwa esezingeni eliphezulu ngaphakathi, i-K9 Pro F liquid insipho thermometer dispenser ingaqapha izinga lokushisa elifinyelela ku-3m, lifaneleka kakhulu ukusetshenziswa ezindaweni zomphakathi, njengesikole, ihhotela, isibhedlela, izitolo ezinkulu, njll.
Isitayela Esifakwe Odongeni: isihlanzisi-manzi esizenzakalelayo esifakwa odongeni sisebenza kahle ekugcineni indawo engaphandle kwekhawunta ingenazo izinto eziningi futhi ihlanzekile.
Ibhethri Lisebenza Futhi Lingashajwa: lesi sitsha sokukhipha insipho yotshwala sisebenza ngamabhethri e-AA noma angu-18650, futhi singasebenza nge-adaptha. (Ayinawo ama-adaptha okushaja namabhethri).
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale umshini wokukhipha insipho ozenzakalelayo, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta umshini wokukhipha insipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll. Ilinganisa izinga lokushisa lezandla kanye nebunzi ngesikhathi esisodwa.


| Inombolo Yento: | I-K9 Pro F |
| Usayizi Womkhiqizo: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1200ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 3m |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Okulungisekayo |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi lombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi Lombala Lifaka: | Ikhebula le-Dispenser x1USB x1Isandla x1Ibhakede elisekelayo x1Izikulufo zokufaka odongeni x2Ithreyi yokuconsa x1I-Funnel x1Ithreyi yesembozo sangemuva x1Ubuningi bebhokisi: 9 ama-pcs/ibhokisiUsayizi webhokisi elikhulu: 49x495x35 CMIsisindo: 11.6 kg/Ibhokisi Amazwana: amabhethri ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni |
| Usayizi Webhokisi Lombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Usayizi Webhokisi: | 49x495x35cm |
| I-NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Inombolo Yento: | I-K9 Pro F |
| Usayizi Womkhiqizo: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1200ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 3m |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Okulungisekayo |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi lombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi Lombala Lifaka: | Ikhebula le-Dispenser x1USB x1Isandla x1Ibhakede elisekelayo x1Izikulufo zokufaka odongeni x2Ithreyi yokuconsa x1I-Funnel x1Ithreyi yesembozo sangemuva x1Ubuningi bebhokisi: 9 ama-pcs/ibhokisiUsayizi webhokisi elikhulu: 49x495x35 CMIsisindo: 11.6 kg/Ibhokisi Amazwana: amabhethri ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni |
| Usayizi Webhokisi Lombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Usayizi Webhokisi: | 49x495x35cm |
| I-NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.