Ividiyo
Izici:
Isebenza ngenzwa ezenzakalelayo: insipho yokuhlanza izandla engenakuthinta yenzelwe ukufiphaza i-hand sanitizer noma utshwala, futhi inikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kube lula ukuhlanza izandla futhi kuqedwe ukungcola okuhlukahlukene, kufezwe inhlanzeko yezandla efanele.
Isitayela Esifakwe Odongeni: Isihlanzisi-manzi esifakwe odongeni sisebenza kahle ekugcineni indawo engaphandle kwekhawunta ingenazo izinto eziningi.
Ibhethri Lisebenza Futhi Lingashajwa: lesi sitsha sokukhipha insipho yotshwala sisebenza ngamabhethri, futhi singasebenza nge-adaptha. (Ayinawo ama-adaptha okushaja namabhethri)
Kulula Futhi Kuhlanzekile: vele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqale i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Ifanele izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll. Ilinganisa izinga lokushisa lezandla kanye nebunzi ngesikhathi esisodwa.









| Amapharamitha Obuchwepheshe | |
| Ibhethri | Amabhethri angu-4 x AA, amabhethri angu-2 x 18650 noma i-USB |
| Izinto zokwakha | i-ABS+HDPE yezinga eliphezulu, ayibuyiswanga kabusha |
| Umbala | okumhlophe, eminye imibala ingenziwa ngezifiso |
| Ubukhulu | 121.7×131.5×302 mm |
| Umthamo | 1200 ml |
| Ukunemba | ±0.2°C |
| Izinga lokushisa lemvelo | 10-40°C (15°C-35°C kungcono kakhulu) |
| Ububanzi bokulinganisa | 0-50°C |
| Uhlobo lwe-alamu | ukukhanya+okukhalayo“DIDI” |
| Izinhlobo ze-nozzle | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ukubekwa | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
Iphakheji ihlanganisa:
Umsabalalisi x1
Ikhebula le-USB x1
Ngesandla x1
Ibhande elisekelayo x1
Izikulufo zokufaka odongeni x2
Ithreyi yokuconsa x1
I-Funnel x1
Ithreyi yesembozo sangemuva x1
Ubuningi bebhokisi: 9 ama-pcs/ibhokisi
Usayizi webhokisi elikhulu: 49x49x36 CM
Isisindo: 11.6 kg/Ibhokisi
Amazwana: amabhethri ne-adaptha ye-USB akufakiwe ephaketheni
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.