Isebenza ngokuzenzakalelayo: umshini wokuhlanza izandla ongathinti uklanyelwei-nebulaeisihlanzi sezandla noma utshwala, futhi sinikeze umthamo ozenzakalelayo wesifutho, okwenza kube lula futhi kufezwe ukuhlanza izandla ngokushesha nangokulula.esukuhlanzeka kwezandla okuhle kakhulu.
Kulula Futhi Kuhlanzekile:jUma kufanele ubeke isandla sakho ngaphansi kwenzwa ukuze uqalise i-dispenser yensipho, ungagwema ngempumelelo ukutheleleka okuthelelanayo ngaphandle kokuthinta i-dispenser yensipho. Kufanelekela izindawo zomphakathi ezifana namahhovisi, amahhotela, izibhedlela, izikhungo zezokwelapha, izikole, njll.






| Inombolo Yento: | F12 |
| Usayizi Womkhiqizo: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| I-voltage: | 5V 2A |
| Umthamo: | 1000ml |
| Ukulinganisa Ibanga: | 2-10cm |
| Umsindo Womsindo: | Izinga eli-1-4 Lingalungiseka |
| Isilinganiso: | I-0.1-2ml elungisekayo |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu, Isitendi Se-Tripod |
| Uhlobo lwephampu: | Ongakukhetha (Isifutho/Iconsi/Iphampu Yegwebu) |
| Ububanzi Bokulinganisa: | 0℃-42℃(0℉-107.6℉) |
| Izinga Lokushisa Elisebenzayo: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Izinga lokushisa le-alamu: | Ingalungiseka (37.3-39℃) |
| Amandla Ngu: | Ibhethri le-AA, ibhethri lika-18650, ugesi wohlobo C |
| Isitifiketi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusakazwa ngezilimi ezingu-18: | |
| IsiShayina, isiNgisi, iSpanishi, isiJapane, isiPutukezi, isiKorea, isiJalimane, isiFulentshi, isiRashiya, isiNtaliyane, isi-Arabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isi-Indonesian, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Iphakheji ye-F12: | 1pc/ibhokisi lombala; 12pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi elilodwa elinombala lifaka: i-dispenser eyi-1x, ithreyi yokuconsa eyi-1x, i-manual eyi-1x, ikhebula le-USB eli-1x, izikulufo zodonga ezi-2x. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Iphakheji ye-Tripod: | 1pc/ibhokisi elinsundu; 20pcs/ibhokisi |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.