I-Siweiyi automatic air fragrance dispenser iyi-dispenser enobukhulu obujwayelekile, esebenza ngebhethri ekhipha ngokuzenzakalelayo ama-aerosol spray ngezikhathi ezithile ezihleliwe. Isebenza kahle kakhulu uma ifakwe odongeni okungenani amamitha ayisikhombisa ngaphezu kwephansi.
| Inombolo Yento: | I-ADS05 |
| Usayizi Womkhiqizo: | 212x90x90 mm |
| Umbala: | Okumhlophe |
| Izinto: | PP |
| Isisindo Somkhiqizo: | 185g |
| Isikhathi Sokuphumula: | 5/15/30 imizuzu (ingalungiseka) |
| Ukunikezwa kwamandla kagesi: | Amabhethri e-AA angu-2 (awafakiwe) |
| Isilinganiso: | 0.1ml |
| Ukufakwa: | Okufakwe Odongeni, Ideskithophu |
| Amandla e-Aerosol ahambisanayo: | 300ml |
| Usayizi we-Aerosol ohambisanayo (Ububanzi obuyi-H x Ububanzi): | Cishe 14 x 6.5cm |
| Isicelo: | indlu yokugezela yasekhaya, indlu yangasese yomphakathi, ihhotela, indawo yokudlela nokuningi |
| Iphakheji Ifakiwe :: | I-1 x Automatic Aerosol Dispenser (ibhethri ne-aerosol akufakiwe) |
| Isitifiketi: | CE, ROHS |
| Ukupakisha: | 24pcs/ibhokisi |
| Usayizi Webhokisi: | 50X38X22cm |
| I-NW/GW: | 4.39/4.98kgs |
Selokhu yasungulwa, ifektri yethu ibilokhu ithuthukisa imikhiqizo yezinga eliphezulu ngokulandela umgomo
yekhwalithi kuqala. Imikhiqizo yethu ithole idumela elihle embonini futhi ithembekile kakhulu phakathi kwamakhasimende amasha namadala.